понеділок, 25 листопада 2024 р.

Сьогодні, 25 листопада, у Гостинцівській гімназії відбувся I (шкільний) етап XV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської молоді до вивчення української мови і літератури. Основними завданнями Конкурсу є: виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу; виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу; виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова; підвищення рівня мовної освіти в Україні.

У Конкурсі брали участь здобувачі освіти 5-7, 9 класів. Творчий конкурс дає можливість учасникам змагань вкотре звернутися до поетичного спадку Тараса Шевченка, продемонструвати високий рівень своїх літературних та філологічних здібностей.

                                     Ганна Андраш, вчителька української мови та літератури








субота, 23 листопада 2024 р.

23 листопада – день, коли ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду українського народу.
Нехай вогонь свічки стане символом нашої пам'яті, єдності та незламності. Поезію "Свічка-пам’ять" читає Соломія БЕГІЙОВСЬКА, здобувачка освіти 9 класу Гостинцівської гімназії.

                                     Ганна Андраш, вчителька української мови та літератури



Із здобувачами освіти 9 класу Гостинцівської гімназії проведено годину памʼяті і скорботи «Голод 33-го - біль душі і памʼять серця».

Світла пам’ять усім: дорослим і дітям – безневинним жертвам голодоморів.

                                 Ганна Андраш, класний керівник 9 класу





 🇺🇦 Голодомор – це невід’ємна частина нашої національної історичної пам’яті. Наш святий обов’язок – пам’ятати про цю трагедію. І навіть не задля себе, а задля тих, хто буде жити в нашій країні після нас.

З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні у Гостинцівській гімназії  проведено інформаційну годину пам'яті "Голодомор...Ми пам'ятаємо!" та акцію "Незабудка пам'яті" (вчителька історії Світлана Держипільська, педагог- організатор Романія Колишак).

😔 Україна та світ схиляють голову у скорботі.

🙏 Ми не забули.

В умовах повномасштабної війни один із ключових способів вшанувати пам’ять убитих голодом  – долучитися до акції «Запали свічку» та закликати українців і людей по всьому світу засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

                                  Романія Колишак, педагог-організатор












 🌾Кожного року в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932 -1933 років.🌾

     В ці скорботні листопадні дні схилимо голови перед світлою пам'яттю тих, кого забрала голодна смерть.

     Здобувачі освіти 3 класу виготовили ангелів пам'яті, а також долучилися до акції «Запали свічку». 

     Запалімо свічку пам’яті вдома разом із родиною.🕯️Нехай світло цієї свічки стане символом нашої пам’яті про минуле.

      Пам'ятаємо!🕯

                                   Оксана Щепаняк, класний керівник 3 класу




Година спілкування із здобувачами освіти 9 класу Гостинцівської гімназії, приурочена Дню Гідності та Свободи «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

                                   Ганна Андраш, класний керівник




четвер, 21 листопада 2024 р.

"Коляд - коляд- коляда, не лякає нас війна, ми чекаємо перемогу тож збираємо допомогу" - таким був девіз сьогоднішнього дня у Гостинцівській гімназії. Діти, батьки, вчителі, гості - усі, як одна велика родина, зібралися на благодійному ярмарку, щоб підтримати наших захисників. Окрасою ярмарку було свято Першої Коляди, до якого долучилися всі класи чудовими колядками, віншуваннями та щирою молитвою до Пресвятої Богородиці про мир в Україні. А завершилось дійство спільною колядою усіх присутніх "Нова радість стала". На ярмарку панувала атмосфера тепла та підтримки, всі куштували смаколики, торгували, донатили, робили світлини і колядували. 

Дякуємо всім батькам, дітям, вчителям, гостям, які долучилися до ярмарку.

Робимо все, що можемо разом для нашої перемоги! Хай прийде мир з Колядою!

Нехай Бог береже наших захисників! Дякуємо ЗСУ! 💙💛

🇺🇦Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

                                   

















Коляда – це не просто традиція, це щось набагато більше. Це насамперед можливість прославити Христа. Колядка має здатність зачепити найпотаємніші струни людського серця, немає ж бо нічого величнішого за прославу Бога на землі…

У Гостинцівській гімназії відбувся захід "Коляда лунає, Україну єднає"! На заході були присутні міський голова п.Мирослава Пельц, начальниця Гуманітарного управління п.Надія Гнатовська, Головний спеціаліст сектору молоді та спорту Гуманітарного управління Мостиської міської ради п.Марія Полянська та радник міського голови п.Павло Дорош. Дякуємо усім гостям, батькам, вчителям та учням за гарне свято. Спільними зусиллями наближаємо перемогу💙💛







Одинадцять років, 🇺🇦 із часів майдану,

🇺🇦 Революції Гідності, 🇺🇦українці в поступі боротьби! А з 24 лютого 2022 року - вже 1000 днів війни , вже тисяча днів і ночей нам сниться мирне небо...🌈☀️

1000 днів незламності... Скільки незламних доньок і синів на полі бою боронять Україну, стоять за рідну землю, за свободу до загину...

Колись настане день, закінчиться війна,

Сльоза покотиться по лику України,🇺🇦

Від радості заплаче вже тоді вона,

Пригорне до грудей і доньку, й сина💙💛

В рамках відзначення 🇺🇦Дня Гідності та Свободи і 1000 днів незламності у Гостинцівській гімназії проведено годину мужності "Одинадцять років поступу й 1000 днів незламності"🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Зворушливі патріотичні пісні прозвучали у виконанні учасниць гуртка " Патріотичної пісні"(кер.Роман Демський).

 🇺🇦 Вистояли на Майдані - переможемо у війні!

 Слава Україні!🇺🇦 Героям слава!

                                   Романія Колишак, педагог-організатор











1000 днів ворог руйнує наші міста і села.

1000 днів ми знаємо, що таке повномасштабна війна.

Завдяки нашим захисникам і захисницям, підтримці волонтерів та кожного з нас, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі. Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя боронячи нашу країну. Ми дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!

Ми сильні та незламні!

Ми – Україна! Слава Україні!

                                     




вівторок, 19 листопада 2024 р.

Україно, ти моя молитва,

Ти моя розпука вікова…

Гримотить над світом люта битва

За твоє життя, твої права. Поезії, приурочені Дню Гідності та Свободи читають Соломія БЕГІЙОВСЬКА, Юлія БОЦЬКО, Софія ГУМЕНЮК, здобувачки освіти 9 класу Гостинцівської гімназії.

                                     Ганна Андраш, класний керівник 9 класу 






1000 днів боротьби.

1000 днів болю.

1000 днів звитяги.

1000 днів страждань.

1000 днів незламності.

1000 днів горя.

1000 днів надії.

1000 днів відваги.

На 1000 днів ближче до перемоги.

Україна була. Україна є. Україна буде.

19 листопада ми згадаємо сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Це - 1000 днів стійкості, мужності та неймовірної єдності всього українського народу. 1000 днів, протягом яких кожен українець, незалежно від місця, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу. Цей день - нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. Разом, завдяки нашим захисникам і захисницям, підтримці волонтерів та кожного з нас, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі. Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя, і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!

Здобувачі освіти 9 класу Гостинцівської гімназії подивилися презентацію, що ілюструє основні події, пов'язані з обороною країни, боротьбою за незалежність, змінами в українському суспільстві, висловити свої думки та емоції щодо цих подій. Написали короткий лист захиснику, захисниці, учаснику волонтерської організації зі словами підтримки й подяки. Провели інтерактивну вправу «1000 слів вдячності»: діти по черзі називали слова, що виражають вдячність українським захисникам, волонтерам, лікарям та іншим. Мета - досягти 1000 слів.

Анастасія ГУЗІЙ, Соломія БЕГІЙОВСЬКА, учасниці конкурсу есе «1000 днів війни. Мій шлях», який організовувала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». Метою Конкурсу є підкреслення важливості Миру як головної цінності суспільства, виховання у молоді толерантності й терпимості.

                                 Ганна Андраш, класний керівник 9 класу