четвер, 10 квітня 2025 р.

Здобувачі освіти 5 класу Гостинцівської гімназії ( директор Г. Мищишин, класний керівник Т.Фок) взяли участь у челендж -марафоні " Мої еко-звички" в рамках відзначення 100-річчя НЕНЦ та позашкільної еколого-біологічної освіти в Україні та з метою підвищення у школярів екологічої свідомості і формування дбайливого ставлення до природи.

Діти виготовили еко- торбинки, які є чудовою альтернативою пластиковим пакетам. Якщо буде менше сміття - буде чистіша земля. Кожен маленький вчинок є важливим.

Давайте разом збережемо планету для наступних поколінь! 








Здобувачі освіти 9 класу Гостинцівської гімназії (директор Галина МИЩИШИН) долучилися до челендж-марафону «Мої еко-звички" в рамках відзначення 100-річчя НЕНЦ та позашкільної еколого-біологічної освіти в Україні з метою підвищення у школярів екологічої свідомості і формування дбайливого ставлення до природи.                      З учнями проведено годину спілкування «Еко-звички для порятунку планети".







Із здобувачами освіти 9 класу Гостинцівської гімназії (директор Галина МИЩИШИН) з нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки проведено урок, що рятує життя "Мінна безпека. Правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів".





 ⛹️🤸🏋️ Всесвітній день здоров'я у Гостинцівській гімназії став днем позитивних емоцій, активності та щирого спілкування. Зі здобувачами освіти 5-9 класів проведено міні - тренінг "Здоров'я- найцінніший скарб"(вчитель Колишак Р.Р.) та рухливі ігри і естафети " Сильні, сміливі, спритні" (вчитель Голубінка Р.В.)

Під час заходів діти отримали корисні поради щодо збереження та зміцнення здоров'я і зрозуміли, що здоров'я - це безцінний дар, який треба шанувати і примножувати.












Юлія БОЦЬКО, здобувачка освіти 9 класу Гостинцівської гімназії (директор Галина МИЩИШИН), учасниця щорічного Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!». 

Конкурс проводиться з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, формування громадянськості. Провідна ідея есе-роздуму «Моя заповітна мрія!». 

Кожна людина має мрію. Вона зігріває серце, дає сили жити, долати труднощі й рухатися вперед. 

Заповітна мрія Юлії — бачити Україну сильною, вільною й щасливою країною, у якій кожен громадянин пишається своїм походженням, мовою, історією й культурою. 

Справжнє єднання — коли ми не байдужі, коли не чекаємо, що хтось інший зробить, а самі беремо відповідальність. 

Мрія Юлії — щоб це єднання стало постійним, щоб ми, українці, не згадували про патріотизм лише в часи випробувань, а будували країну щоденно: у навчанні, праці, творчості й повазі один до одного.




неділя, 6 квітня 2025 р.

✨У Ювілейний 2025 рік серед ряду визначних осіб вшановуємо у 160 річницю від дня народження величну постать - Митрополита Андрея Шептицького.

✨Нещодавно здобувачі освіти 5-6 класів та педагоги Гостинцівської гімназії мали унікальну можливість відвідати храм - музей Андрея Шептицького – місце, де народився і провів свої юні роки Великий Митрополит. Цей музей, розташований у селі Прилбичі на Яворівщині, зберігає пам’ять про одного з найвидатніших духовних і культурних діячів України.

✨Прилбичі зустріли нас похмурою погодою, якусь хвилю дрібно росив дощ , поривався пронизливий вітер...а ближче до полудня визирнуло і зігріло теплими яскравими променями весняне сонечко🌞. Така мінлива квітнева погода ніби нагадала нам усю палітру подій життєпису легендарної родини Шептицьких: "... з журбою радість обнялась...", як писав Олександр Олесь.

✨Під час екскурсії під проводом неповторної п.Надії КОРОЛЕВИЧ Королевич Надія діти дізналися багато цікавого про життя Митрополита Шептицького, його родину та внесок у розвиток української церкви й культури. Атмосфера музею, екскурсія селом та відвідини знакових місць родини Шептицьких допомогли нам відчути дух тієї епохи: старовинні та особисті речі, архівні документи, артефакти – все це перенесло навіть нас на деякі миті у минуле...

✨Окремо вразили розповіді про діяльність Андрея Шептицького. Його підтримка мистецтва, науки та освіти залишила глибокий слід в історії нашої країни. Багатогранність Митрополита потребує тривалого вивчення, пізнання та заохочує ще і ще раз приїхати у Прилбичі.

✨Пізнавальний і цікавий квест - інтерактив "Цікаве про відомих: Андрей Шептицький" був своєрідним тестом на кмітливість, уважність та вміння працювати у команді. За гарно виконану роботу діти отримали солодке частування.

✨Під час цієї подорожі учні мали ще одну унікальну можливість: доторкнутися до таємниці створення яворівської забавки , історія зародження якої сягає аж до 16 століття. Отець Андрій Побігущий, настоятель місцевої Церкви Собору Пресвятої Богородиці, захопливо провів майстер-клас з виготовлення забавки -підвіски у стилі яворівського розпису акриловими фарбами, який входить у список нематеріальної культурної спадщини України.

✨Висловлюємо величезну подяку отцю Андрію та пані Надії за те, що вони роблять, за гостинність, цікаві розповіді, за неоціненний внесок у розвиток та збереження нашої національної пам'яті, за унікальну можливість торкнутися історії роду Шептицьких та життєпису самого Митрополита Андрея.

✨Епілогом нашої поїздки стала екскурсія до родинного гробівця, каплиці-усипальниці Шептицьких у Прилбичах... Це місце тиші і призадуми..."Камо грядеши" або "Quo vadis"? - немовби питає воно нас. Простріляні совітами двері і стіни усипальниці чимось нагадують пронизану болем нашу Україну - стоїмо незламно крізь століття🇺🇦💙💛!!! І вистоїмо до Перемоги!!! 












  


пʼятниця, 4 квітня 2025 р.

4 квітня - Міжнародних день просвіти з питань мінної безпеки. Сьогодні для України ця тема не лише дуже актуальна, але й неймовірно болісна! Бо через бойові дії на нашій землі залишається велика кількість ВНП, які забирають життя дітей і дорослих, завдають смертельних травм. Ми всі маємо пам'ятати, що загроза вибуху може бути прихована у непомітних і на перший погляд безпечних, побутових речах.

Знання та дотримання правил мінної безпеки допоможе врятувати не одне життя! Саме з такою метою у Гостинцівській гімназії (директор Галина Мищишин) зі здобувачами освіти 5-9 класів проведено уроки з мінної безпеки (вчитель Романія Колишак ).

Правила безпеки треба знати - загрози уникати і попереджати!!!







Весняна толока у гімназії.

Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, отже, настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім.

4 квітня в Гостинцівській гімназії Мостиської міської ради відбулася традиційна толока з благоустрою території шкільного подвір’я. Було прибрано територію школи, впорядковано квітники. 

Працювати допомагав весняний настрій, ентузіазм та позитивні емоції, що і робило толоку справжнім святом.